Muu oluline süstamatkast

KAJAKIMATKAD MEREL » Muu oluline süstamatkast

Tulles koos meiega süstamatkale saad sa meie poolt nii koha paadis, kui sõiduks vajaliku varustuse.

Meie matkajuht viib läbi põhjaliku instruktaazi, kus ta selgitab Sulle süstasõidutehnikat, päästetehnikat, kuidas kasutada Sulle antud varustust ja kuidas tagada enese ja Sinuga koos kajakis viibivate inimeste ohutus. Kõige selle kohta täidad Sa isikliku vastutuse deklaratsiooni millega kinnitad, et oled kuulanud ja kuulnud ning aru saanud, mida matkajuht rääkis ja oled teadlik millega on süstamatka näol tegu.

Süstas olles vastutad Sa ise oma elu, tervise ja Sinu kätte usaldatud vara eest. Sa võid kaasa võtta ka alla 18 aastase isiku, kuid pead teadma, et sa vastutad tema eest täpselt samavõrra, kui sa vastutad ise enda eest.

Meie usaldame Sinu kätte oma ettevõtte vara ja eeldame, et Sa kasutad seda heaperemehelikult, kui Sa seda ei tee, siis tuleb Sul tekitatud kahju hüvitada vastavalt meie hinnakirjale, mille leiad siitsamast lehelt.

Matkakorraldaja jätab endale õiguse, sõltuvalt ilmastikutingimustest, matka toimumise või ärajätmise otsustamise üle.

Riietus

Riietu kihiliselt. Soovitavalt kasuta sünteetilisest materjalist riideid. Need ei ima nii palju vett, kui puuvillased ning neis ei hakka külm. Kaasa kilejope või tuulepluus. Igaks juhuks komplekt kuivi riideid. Jalanõud peavad olema õhukesed ja kinnise kannaga. Plätud või matkasaapad jalanõudeks ei sobi. Kindlasti tuleb kaasa võtta müts ja/või päikeseprillid. Tuul kuivatab nahka. Igaks juhuks võiks kaasas olla hügieeniline huulebalsam.